Mobil Chat, Mobil Sohbet Odaları

Bir zamanların vazgeçilmez bir tutkusu haline dönüsen IRC yani sohbet odalarına girişler yalnızca bilgisayardan oluyordu. Teknolojiye ayak uyduran sohbet odalarına artık mobil olarak da giriş yapmanız mümkün. Daha önceleri yalnızca bilgisayardan giriş yapılabilen chat siteleri artık sizlerin konforunu ve rahatını düsünerek mobil girişlere yer vermiştir. Bu uygulamadan sonra artık bilgisayar başında oturmanıza gerek kalmadı, yattığınız yerden yatağınızda artık sohbet odalarına giriş yapabilir ve yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Mobil chat son yıllarda çok aşırı derecede ilgi görmüş bir uygulamadır bunun sebebi ise insanların rahatlarına olan düşkünküleri olmaktadır. Saatlerce bilgisayar başında oturmak yerine yattıkları yerden ellerine telefonlarını, tabletlerini alarak mobil chat'e giriş yapabilir aradığınız ne ise bayan veya erkek o kişiyle tanışabilir ve güzel bir arkadaşlıga sahip olabilirsiniz. Kullanım olarak normal web protokolüne göre daha kolay bir hale getirilen mobil chat sizlerin zorlanacagını düsündügü herseyi en basit hale getirerek sizleri yormadan ve sıkmadan chat sohbet yapmanıza olanak sağlamıştır.

Her geçen gün daha fazla insanın ziyaret ettigi mobil chat odaları belli bir kullanıcı potansiyeline sahip olmakla beraber gün geçtikte hızla büyüme kaydetmektedir. Genel sohbet ve özel sohbet odasıyla muhabbet kullanıcılarına eşsiz bir sohbet hizmeti sunan bu uygulamayı kullanırken sizden herhangi bir para da talep edilmemektedir yani ücretsiz bir şekilde yattığınız yerden çok rahat bir şekilde yeni insanlar keşfedebilirsiniz.

Bir yandan yeni insanlar tanırken, bir yandan da online olan dj arkadaşlarımızdan Gönülfm radyoda kanalından istek şarkılar yapabilir sevdiginiz parçaları dinleyebilir ve dinletebilirsiniz. Tanıştığınız insana şarkılar armagan ederek ona küçük jestler yapmak sizi onun gözünde yüceltir. Mobil chat çok işlevsel bir yapıya sahip uygulamadır en güzel yanı ise bedava olmasıdır. Sizler daha önce mobil sohbet veya mobil chat odalarımızı ziyaret etmediyseniz bir an önce ziyaret etmelisiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. * Gerekli alanlar işaretlendi
Name *
Email *
Website

Radyolu Chat Siteleri

Gonulfm Radyo Dinle Sohbet Yap

Gonulfm Sohbet Odaları

Türkçe Gönül mIRC Script İndir

mirc indir
radyo gonulfm dinle