radyo gonulfm dinle

Shoutcast İndir, Sam2 İndir Ve Sam4 İndir Radyo DJ Programlarını Yükle Ücretsiz Download Edinin, Shoutcast, Sam2 Ve Sam4 GonulFM Radyo Dj Programı İndir Hayata Radyo ile Bağlan.

İnternet radyolarında dj olmak isteyen yada djlerin yayın için elbette programlara ihtiyacı vardır, Gönülfm radyosu olarak bizlerde Winamptan yayın yapmak isteyen kişiler için Shoutcast İndir Winamp radyo eklentisi indirerek winamp ile yayın yapabilirsiniz arkadaşlar. Kasetçalar mantıklı olan gelişmiş model olan ve yayın sırasında müziklerde efekt yapmanızısa saglayan Sam2 İndir ve kaliteli olarak yayına başlaya bilirsiniz arkadaşlar. Sam2 programının bir üst sürümü ve kaset çalar mantıklı olan yine bu eşsiz program Sam4 İndir yükleyerek müzğin renkli halini sizlerde yakalaya bilirsiniz arkadaşlar. Dj ler için resimli olarak ve videolu olarakta anlatımlarımız bulunmaktadır. Sam2 dj programı kurulumu ve nasıl çalıştığını görerek duyarak anlamak isterseniz Videolu Anlatımı İndir Nasıl kurulduğunu ögrene bilirsiniz arkadaşlar. Bu videolu anlatım Sam2 ve Sam4 için mantık aynıdır diyoruz gönülfm olarak. Sam2 resimli anlatımı indirmek için ise Sam2 Resimli Anlatım İndir Rar dosyasını açarak nasıl kurulum olduğuna baka bilirsiniz arkadaşlar. Programlar hakkında detaylı olarak bilgi almak sitemizde yönetimde olmak için 7/24 mail atabilir yada Sohbet Odalarımızdan bizlere ulaşa bilirsiniz. Hepinize Radyoda güzel yayınlar dileklerimle kolay gelsin arkadaşlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. * Gerekli alanlar işaretlendi
Name *
Email *
Website

Radyolu Chat Siteleri

Gonulfm Radyo Dinle Sohbet Yap

Gonulfm Sohbet Odaları

Türkçe Gönül mIRC Script İndir

mirc indir
radyo gonulfm dinle

Gonulfm.net Djler için hazırlanmış olan bu program platformunda Shoutcast Winamp Rado eklentisi, Sam2 Ve Sam4 dj programlarını indire bilirsiniz. Türkiyenin Müzik platformu olan gönülfm radyosu sizler için kaliteli olarak dj lik yapmak isteyenler için ve yeni dj adayı olmak isteyenlere nasıl kullanacaklarını bilmedikleri program hakkında resimli ve videolu anlatımlarımızlada sizlere teknik olarak destek sunuyoruz. Radyo programlarını ücretsiz olarak download edinebileceğiniz ideal adres radyo gönülfm adresidir arkadaşlar.

Kaliteli olarak radyo yayını yapmak yayın sırasında müziklerde efektler kullanmak, süper bir ses kalitesi ile mikrafonda dinleyicilere hitap etmek, dinleyicilerinizin tıpkı yayında yayın yapıyormuş gibi hissettirmek için eşsiz kaliteli dj programlarını şimdi sizlerde keşfedin ve bilgisayarınıza, tablet ve mobil cihazlarınıza indirerek radyonun, dj olmanın ve müziğin tadını çıkartın. Radyo yayınları için farklı dj programları bulunmaktadır arkadaşlar genel olarak ise IRC Sunucularında ve radyolarda Eski model winamp ile işlev gören Shoutcast, ve yeni model diyebileceğimiz MySQL veri tabanı ile işlem gören Sam2 Ve Sam4 dj programlarını sizlere sunacagız arkadaşlar.

Sam2 DJ Programı İndir Kaliteli Yayın Yapın

Gonulfm sam2 dj programı indir, Sohbet Odaları radyosunda yayın yapmak yada farklı web hizmeti sunan her hangi bir radyo sitesinde radyoda djlik yapmak için Sam2 dj programını şimdi download edinin. Eşsiz kaliteli yumuşak dokunuşlu kaset çalar mantıklı olan Sam2 programı MySQL veritabanlı çalışan bir sistem olmaktadır. Kurulumu düzgün olarak yapıldığında sam2 dj programınızla harika bir yayın yapabileceksiniz arkadaşlar. Sam2 ile yayın esnasında şarkılara efekt yükleye bilir yada cingıllarınızı kullana bilirsiniz. Sam2 dj kullanması zevkli olmakla beraber yayın kaliteside on numaradır arkadaşlar.

Sam4 DJ Radyo Programı İndir Yayının Farkını Görün

Gonulfm sam4 dj programı indir kaliteli olarak radyoda yayın yapmak isteyen dj ve dj olmak isteyen kişilerin terch ettiği esnek dokunuşlu bir radyo programıdır. Sam4 dj programıda tıpkı sam2de olduğu gibi kaset çalar mantığı olan bir program olmaktadır. Sam4 daha gelişmiş bir üst model olmaktadır sam2 programına göre arkadaşlar. Her iki programdada özellikler aynıdır ama Sam4 dj programı daha kullanışlı ve bir alt modeline göre daha iyidir. Sizlerde radyonuzda yada gonulfm radyosunda dj olmak için sam4 radyo programını güvenle mobil cihazlarınıza, tablet ve bilgisayarlarınıza güvenle indirerek kura bilir radyoda dj olmanın yayın yapmanın tadını alabilirsiniz arkadaşlar.

Shoutcast Winamp Radyo Eklentisi DJ Programı İndir

Gonulfm shoutcast dj programı indir winamptan yayın yapmanın farkını yakala. Yılların eskitemediği radyo programı olan Shoutcast Winamp ile yayın yapıla bilen eski model bir dj programıdır. Özellik olarak her şekli ile muazzam bir program olmaktadır shoutcast arkadaşlar. Gelişmiş modelleri kadar özellik olmasada eskimeyen bir dj programıdır ve şarkı aralarında efekte yapılmasa yinede farklıdır bu program. Shoutcast winamp radyo eklentisi olan bu program Gönülfm ile siz dj ve dj adaylarının begenerek ve severek yayın yapa bileceğiniz bir program olduğunu düşünüyoruz arkadaşlar. Shoutcast dj programı ilk radyo ile tanışanların özelliklede 2000 li yılların başlarından sonlarına kadar her djnin kullandığı bir programdı. Zamanla farklı model olan daha gelişmiş dj programları çıkınca shoutcast radyo programı yerini üst modellere bırakmıştır arkadaşlar. Sizlerde dj lik hayatınızda bir defada olsa Shoutcast Winamp radyo eklentisi ile yayın yapmayı deneyin diyoruz arkadaşlar.

DJ Programları, Kaliteli Radyo Yayını Ve Profesyonel DJ Nasıl Olmalıdır

GonulFM.Net Radyo Platformu Amatör ve Profesyonel DJ ve DJ Adayları için Farklı katagorilerde Radyo Programlarını Bilgisayar, Tablet ve Mobil Cihazlarınıza İndirip Kurarak Yayın Yapa bilmeniz için gönül fm radyo platformu olarak dj programlarını sizlerin begenisine sunmaktayız arkadaşlar. Kaliteli bir radyo programı yapmak için elbette yayın yapmak için güzel bir dj programı lazımdır. Bu programlar Shoutcast Winap Radyo eklentisi yada Sam2 ve Sam4 DJ programıdır arkadaşlar. Bir yayın yapan dj kendine has özgü olan bir yayın formatı olmalıdır, yayına başlarken ve kapanışta özel bir başlagıçla girmeli yayına, yayın sonuna geldindede dinleyicilerin bir sonraki programını merakla beklemeleri için özel bir kapanış tarzı yapmalıdır arkadaşlar.

Radyo DJ Programlarının Özellikleri Ve Dinleyiciye Kazandırdığı Faktörler

Nerede olursanız olun radyoda yayın yaperken kullandığınız radyonun yayın kapasiteside kaliteli olmalıdır. Yayın yapmak için ise kullandığınız dj programlarınında kaliteli ve özelliklerle dolu olması lazımdır arkadaşlar. Dj programları özellikli olması yayın sırasında şarkı aralarında efekt olması, anonslarda ve ara anonslarda şarkı ile bile olsa seslerin net olmasıda önemlidir. İşte bunlardan dolayı radyo için nasılki bir dj olmassa olmaz ise bir dj içinde dj programı olmassa olmazlarından olmaktadır arkadaşlar.